Please enable JS

CFS PROFİL HAKKINDA

CFS Profile üretim hayatına 1996 yılında Kocaeli ilinin Gebze ilçesinde başladı. Açık profil ve roll-form teknolojilerinin en önemli mühendislerini ve ustalarını henüz yola çıktığı ilk günlerde bünyesine katan CFS Profile kalite ve müşteri memnuiyeti idealinden hiç uzaklaşmadan üretim faaliyetlerine devam etti.

CFS Profile kurulduğu günlerden 2020 yılına kadar Özel Group bünyesindeki Özel Makinaya bağlı olarak faaliyet gösterdi. 2020 yılından itibaren ayrı bir birim olarak faaliyetlerine başlayan firma aynı zamanda müstakil bir isim ve kimlik değişikliğine de gitmiştir.

CFS Profile soğuk ve sıcak haddelenmiş çelik malzemelerden gerek galvanize edilmiş gerek edilmemiş olanları üzerine çalışmakta, bu hammaddeler üzerinde soğuk şekillendirmenin her türüne konsantre olmaktadır.

CFS Profile olarak üretim sahamızda; Abkant kesim büküm üniteleri, roll-form şekillendirme üniteleri, eksantrik presler ve LFS hafif çelik bina üretim makinesi ile hizmet vermekteyiz.

HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLER

- Yapı Profilleri
- Çelik Yapı ve Hangarlar
- Bina İnşaat Ürünleri
- PVC Pencere ve Kapı Sistemleri Endüstrisi
- GES Profilleri
- Mobil Ev ve Üniteleri Endüstrisi
- Konteyner Endüstrisi
- İzolasyon ve Yalıtım
- Giydirme, Cephe ve Mermer Endüstrisi
- Asma Kat ve Platform Sistemleri
- Raf Sistemleri
- Lojistik ve Depolama Endüstrisi
- TIR ve Kamyon Şasesi ve Dorse Profili
- Ulaşım Sektörü
- Otomotiv Sektörü
- Otobüs Sektörü
- Elektrik Endüstrisi ve Kablo Kanalı Profilleri
- Seracılık Sektörü
- Prefabrik Yapı Profilleri
- Hayvancılık Sektörü
- Gemicilik Sektörü
- Tarım Sektörü
- Mobilya Sektörü (Ofis, Ev)
- Kapı Endüstrisi
- Güvenlik Sektörü
- Klima ve Havalandırma
- Makina ve Ekipmanları Endüstrisi
- Madencilik ve Tünel Endüstrisi
- Konveyör Endüstrisi
- Vinç Kablo Taşıyıcı Araba Kanalı
- Asansör Endüstrisi
- Tekstil Endüstrisi
- Zırhlı Araç Endüstrisi
- Havacılık Endüstrisi
- Spor Tribünleri Endüstrisi
- Köprü ve Köprü Korkulukları


ÜRETİM & TEKNOLOJİ

CFS Profile olarak adaptif üretim teknolojisine uygun dizayn edilmiş makinalar ile roll-forming yaptığımız ve yeni tür profiller için gerekli kalıpları aynı tesis içinde kardeş firmamız olan Özel Makina’dan temin ettiğimiz için tonajı, maliyetini kurtaran her türlü profili çekme olanağına sahibiz. Ayrıca, CFS Profil bünyesindeki tüm roll-form makineleri de Özel Grup bünyesindeki Özel Makina tarafından üretilmiştir.

CFS Profile yalnızca çeliğe şekil veren bir firma değildir aynı zamanda partner firması CFS Structure ile prefabrik ve hafif çelik yapılar üretmekte ve satmaktadır. Ön üretimli her tür yapının üretimini yapabilen CFS Structure ürettiği ürünlerin taahhüdünü de üstlenebilmektedir. CFS Structure ismi ile 2020 yılından beri faaliyetine devam eden firma Özel Group bünyesine katılmadan önce başka isimler altında dünyanın birçok ülkesinde taahhüt hizmeti vermiş ve alanında başarılı olmuştur.

MİSYON & VİZYON & KALİTE

Soğuk şekillendirmeye katkı yapmak, geliştirmek, sektöre yön vermek istiyoruz, bu yüzden de CFS Profile olarak gerek sektörümüzde gerekse diğer sektörlerde değişen iş ve üretim modellerini yakından takip ediyoruz. Herhangi bir sektörde herhangi bir biçimde üretilen bir ürünü soğuk şekillendirilmiş muadili ile değiştirmek ve böylelikle daha ucuz, dayanıklı ve çevreci alternatifler ile doğaya ve ekonomiye faydalı olmak istiyoruz.

Üretim ve yönetimde kaliteyi değişmez bir unsur yapmak amacı ile firmamızda ulusal ve uluslararası standartta sertifikalar bulunduruyor ve bunlara yenilerini ekliyoruz. Hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşların beklentilerini karşılamak amacıyla hassas toleranslarda üretim yapmak için kendimizi geliştiriyoruz. İşimizin yapısı gereği çok farklı iş kollarına hitap ediyoruz bu açıdan da her işin gerektirdiği kalitede ham maddeyi özenle seçiyoruz.

CFS Profile doğası gereği çevreci bir firmadır zira geri dönüşümü en yüksek malzemelerden biri olan çeliği şekillendirerek sanayiye kazandırmaktadır. CFS Structure ile ürettiği hafif çelik yapılar ile inşaat sanayiinde çevreye en faydalı alternatifi oluşturmaktadır. CFS olarak biz çevre politikalarının tüm kapsamını detaylı biçimde biliyor ve yarına mirasımız olan Dünyamıza zarar vermeyecek şekilde üretim yapmaya özen gösteriyoruz.


client
client
client
client
client
client